מתבניות במערכת העיצוב שלנו

או צפיה בהוראות סגירת קבצים

והתייעצות עם המעצבים שלנו

דפי לוגו ומעטפות

אתם מנהלים עסק גדול ודרוש לכם ציוד משרדי איכותי? אם כך, אין ספק שחלק מכל הציוד שאתם צריכים שיהיה לכם במשרד באופן קבוע, הינם מעטפות ממותגות וניירות מכתבים ממותגים עם לוגו החברה. אחד מהדברים שכדאי לכם לחשוב עליהם, זה איך אתם מנצלים כל דבר ששייך לעסק שלכם גם לצורכי פרסום. כי מעבר לכך שצריך לשלוח חשבוניות ללקוחות, יש עוד שימושים שאפשר לעשות במעטפות כגון פרסום ושיווק או לצורך עדכון על מוצרים או שירותים חדשים בעסק.


מעטפות לבנות

הגשת מסמכים במעטפות ממותגות זו מקצוענות! אנו מדפיסים על גבי מעטפות איכותיות עם פס סיליקון ופרפורציה לפתיחת המעטפה על מנת לאפשר ללקוח את מירב הנוחות. מומלץ לבצע הדפסה צבעונית, אך ניתן גם לבצע הדפסה בשחור לבן. הגדלים הנפוצים ביותר הם: 11x23 ס״מ, 16x24 ס״מ, או 24x34 ס״מ. עם/בלי חלון.

מעטפות בניירות מיוחדים

מעטפות מיוחדות מעידות על מקצוענות וירידה לפרטים הקטנים שמרכיבים עסק מוצלח, אצלנו ישנו מגוון רחב של מעטפות במבחר סוגי נייר, טקסטורות וצבעים שונים, ומיועדים בעיקר לעסקים שמשדרים יוקרה וסגנון מיוחד. מג׳סטיק מטאלי, דורינה לבן/קרם, חום קראפט ועוד...

הדפסות מידע משתנה

טכנולוגיה חדשנית המספקת פתרון  עבור עסקים המעוניינים לבצע דיוור ללקוחות שונים, טכניקה מיוחדת להכנסת אינפורמציה משתנה במקום ספציפי בעת ההדפסה. המידע מועבר אלינו בקובץ נתונים מרשימת אקסל. ומשמש בעיקר עבור שמות וכתובות לתפוצה בדואר.

ניירת משרדית ממותגת

כי הכל מתחיל ונגמר במיתוג - כאשר אתם "מפגישים" את הלקוח עם הלוגו בכל נייר שיוצא מהעסק אתם נתפסים כמקצוענים - ומחזקים את הקשר שלו למותג. אנו מדפיסים נייר מכתבים ע״ג נייר 90 גרם בגודל A4, את הנייר לרוב מכניסים למדפסת משרדית ומדפיסים עליו חשבוניות/הזמנות עבודה או מסמכים שונים בעסק.

בלוק דפים לרישומים

בלוק דפים המאוגדים בדבק (נוח לתלישה) בראש הדף. כאשר הצעת מחיר, מכתב רשמי או כל נייר אחר יוצא עם הלוגו שלכם, זה משפר את הסיכוי שלכם לסגור עסקה. קיימות אפשרויות לבלוק מכתבים בגדלים שונים, לרוב בגודל A5 או A4 במחברת של כ-100 דף.

דפי ממו

מעמד נייר ממו הינו מוצר שי פרסומי לקידום מכירות הנמצא על שולחנות הלקוחות שלך, המכיל דפי ממו בעיצוב אישי והוא השגריר היומיומי שלך לחיזוק הקשר עם לקוחותיך. אנו מבצעים הדפסה ע״ג נייר 90 גרם איכותי בגודל 8x8 ס״מ - וניתן להוסיף גם מארז ממותג עם הלוגו שלכם !

4 יתרונות אסטרטגיים של מעטפות 

 מעטפות צבעוניות מושכות תשומת לב, בולטות לעין ומעוררות סקרנות ובכך הן מגדילות באופן ניכר את הסיכוי שקהל היעד יקרא את הדיוור שלכם.  שטח המעטפה הוא כר פעולה נרחב לבטא בו את הייחודיות שלכם ועוד שטח פרסום להעביר דרכו מסר שיווקי ישירות אל תוך הידיים של הלקוחות.  כדי לעורר ולחזק את המודעות למותג שלכם  - כל חשיפה לצבעי המיתוג שלכם, ללוגו, לשם ולסלוגן מעמיקה את המודעות למותג ומשאירה אותו בזכרון.  • מעטפות מעוצבות משדרות מקצועיות, הצלחה ומוקפדות כי זה הרי הפרטים הקטנים שתמיד עושים את ההבדל הגדול. אז אם אפילו המעטפות שלכם מושקעות וייחודיות, המסר הוא שקל וחומר בטיפול בנושאים המקצועיים.

3 רעיונות מקוריים לעיצוב נייר מכתבים

 אם חשיבה אחרת היא ערך מרכזי בעסק שלכם, נייר המכתבים שלכם יכול להעביר את המסר הזה מצויין באינספור דרכים: צבעוניות מפתיעה, פונט מיוחד, סימן מים המוטבע על הדף או אלמנט מפתיע ומעניין על הצד האחורי - דמיינו את הלקוח שיקבל מכם את המסמך הזה וחישבו איזו תחושה אתם רוצים ליצור אצלו.   להשלמת הרושם הויזואלי תוכלו לבחור בנייר איכותי או להכין מלאי ניירות מכתבים משני סוגים שונים – האחד, חסכוני, לשימוש יום יומי והאחר, יוקרתי יותר, למקרים מיוחדים.  דרך נוספת לעשות דברים קצת אחרת היא לצאת מהשחור לבן הקונוונציונלי ולבחור בנייר מכתבים צבעוני.