מתבניות במערכת העיצוב שלנו

או צפיה בהוראות סגירת קבצים

והתייעצות עם המעצבים שלנו

פליירים וגלויות

חברות רבות מבקשות מאיתנו להדפיס עבורם עלונים. העניין ברור כשמש, ישנן לא מעט חברות אשר מוכרות מוצרים ושירותים במגוון תחומים. ופליירים הם מוצר הכרחי וחשוב לפרסום של כל עסק ועסק. הסיבה מאוד פשוטה, יחס עלות מול תועלת גבוה במיוחד. כך תוכלו להגיע למקסימום לקוחות - במינימום עלויות ! הנייר הנפוץ ביותר להדפסת פליירים או גלויות, הינו כרומו מלוטש, ומגיע במספר משקלים. פליירים לרוב מודפסים ע״ג נייר 135-170 גרם, אולם גלויות מודפסות בעיקר על נייר 300 גרם. בנוסף, ישנן תוספות כגון קיפול או שטאנץ לפלייר בצורות מיוחדות / חור לפלייר תלי דלת.

עלוני פרסום / פליירים

פליירים הינה דרך פרסומית ותיקה, זולה ויעילה להגיע אל קהל יעד רב ולידעו אודות המוצר או השירות אותם הנך מציע, מתאים לעסקים קטנים ולחברות גדולות כאחד. פליירים מודפסים לרוב ע״ג נייר כרומו 135-170 גרם, בהדפסה צבעונית בגדלים

עלוני פרסום / פליירים + קיפול

פליירים מקופלים הם פליירים נפוצים מאוד בקרב עסקים רבים. הקיפול משמש כפתרון מעולה במקרים רבים כמו: תפריטים למשלוחי מזון מהיר, עלוני מידע המתקפלים לגודל מעטפה, ובמקרים בהם נרצה ליצור פליירים מוארכים עם לשונית שמציצה החוצה מתיבות הדואר ויוצרת עניין וייחודיות. ניתן לקפל במגוון סגנונות וגדלים.

עלוני פרסום / פליירים בצורות מיוחדות

פלייר לא חייב להיות מלבני ובנאלי - זה נכון שפליירים סטנדרטיים נפוצים וזולים יותר, אך כדי לבלוט מעל המתחרים כדאי להשקיע קצת יותר בכדי לקבל תוצאות טובות יותר, כלומר שיותר אנשים ישימו לב לפלייר שלכם ויתעניינו בתוכנו. פלייר בצורות שונות הוא פתרון מעולה. ניתן להפיק פליירים בכל צורה שתבחרו !

פלייר תלי דלת + חור לידית

תלי דלת - כשמו כן הוא, סוג של פלייר שנתלה על דלת הכניסה, ומיועד בדיוק לאלו המעוניינים לבלוט ולמשוך את תשומת הלב של הלקוח בכל מחיר! אי אפשר להתעלם מהם - ואפילו אם הם בדרכם אל הפח, נסתכל בהם ונקלוט את המידע. ניתן להדפיס ע״ג נייר קשיח כרומו 300 גרם ואף נייר דק יותר ובגדלים שונים לבחירה.

גלויה 300 גרם

הדפסת גלויות נעשית על גבי נייר קשיח כרומו 300 גר` איכותי, בהדפסת אופסט או דיגיטלית ובצבע מלא. ניתן להדפיס גלויות בגדלים שונים, ומומלץ להוסיף למינציה, שתגן על ההדפסה, ותעניק לה מראה יוקרתי אף יותר. ניתן להדפיס בגדלים שונים בהתאם לצורך, בהדפסה חד צדדית, דו-צדדית, עם או בלי קיפול ועוד...

גלויה 300 גרם + לכה סלקטיבית

הדפסת גלויה בגימור שישאיר רושם מיוחד מאוד. הגלויה מודפסת בהדפסה צבעונית, על גבי נייר כרומו 300 גרם איכותי, בציפוי למינציה מט ולאחר מכן עוברת השבחת לכה סלקטיבית מבריקה ומובלטת על חלקים נבחרים. ניתן להדפיס בגדלים שונים בהתאם לצורך, בהדפסה חד צדדית, דו-צדדית, עם/בלי קיפול ועוד...

מה חשוב לדעת על פליירים?

מחקרים מראים שאחוזי המרה והחזר השקעה (ROI) עבור פליירים מגיע לממוצע של 5-10% ! כלומר עבור כל 10,000 פליירים שתפיצו ההמרה ללקוח תהיה 50-100 עסקאות (לא פניות - עסקאות!) אם תחלקו את העלות של 10,000 יח׳ (לדוגמא) בכמות העסקאות, תקבלו עלות להמרה של 16-8 ₪ לעסקה! שזה זול מאוד ביחס לערוצי שיווק אחרים, לכן פלייר הוא אפיק שיווק הכרחי וחשוב לפרסום של כל עסק ועסק. לטעמינו הדפסת פליירים הוא שירות שעל כל בית דפוס להציע ללקוחותיו. דפוס פליירים הוא דפוס שמטרתו היא למשוך את העניין ואת תשומת הלב של הלקוח - גם כדי שהלקוח יתעניין בשירות שהעסק מציע. בהתאם לכך, על פלאיירים להיות מעוצבים בססגוניות, להיות צבעוניים ומושכים תשומת לב.

איך לעצב פליירים?

כאשר מעצבים פלאיירים עלינו להציג את לוגו העסק הטומן בחובו מסר מיתוגי וגם את סלוגן העסק המספר על העסק לא מעט. לכן, אם גם אתם מחפשים הדפסת פליירים איכותי ומקורי, שפועל לטובת העסק שלכם, אתם מוזמנים אלינו המרכז הישראלי לדפוס אנו נשמח לעזור לכם בכך ולהדפיס עבורכם על פלאייר, לעצב לכם אותו וכדומה. אנו מציעים מגוון תבניות לעיצוב חינמי דרך האתר שלנו, עם זאת, ישנה אפשרות נוספת לעיצוב מקורי המותאם אישית - אנו ממליצים להשקיע עוד קצת ולהעזר בצוות המעצבים שלנו שיעניקו לכם מיתוג מנצח וקו עיצובי ייחודי.