מתבניות במערכת העיצוב שלנו

או צפיה בהוראות סגירת קבצים

והתייעצות עם המעצבים שלנו

הדפסה על זכוכית

אחת הסיבות שבגללה לקוחותינו בוחרים להדפיס תמונות זכוכית הינה בשל כך שבביצוע הדפסת תמונות על גבי זכוכית התמונה מקבלת עומק, ברק מרשים ומראה יוקרתי ומנצנץ במיוחד. הזכוכית הינה חומר חזק בעל עמידות גבוהה גם מפני שריטות וגם מפני מכות, אנו מדפיסים תמונות בהדפסה ישירה על גביזכוכית מחוסמת - החזקה פי 5 מזכוכית רגילה, וכך הופכת אותה בטיחותית לשימוש ביתי, משרדי ובאיזורי תנועה מרובה.

תמונות על זכוכית

גם אתם חולמים להפוך את הרגעים המרגשים שלכם ליצירת אומנות שניתן לתלות בכל חלל? הדפסה על זכוכית הינה הפתרון המרשים ביותר עבורכם - שיעביר את הצבעים של התמונה בצורה מדהימה כמסך HD מבריק ומנצנץ בעל עומק משגע!

זכוכית בהרחקה

תמיד רציתם להפוך את תצלומי הנוף מהטיול במזרח ליצירת אומנות מרהיבה אותה ניתן להציג בסלון? לחדש את תצלום החתונה מלפני כמה שנים? עכשיו יש פתרון, יחד עם מתלי ספייסרים כסופים שמעטרים את הפינות, מתקבלת יצירה יוקרתית ומודרנית

זכוכית לכל מטרה

בין אם אתם מעוניינים להדפיס על זכוכית תפריט, נהלי חברה, חזון, שילוט חדרים או כל רעיון אפשרי - ניתן לבצע הדפסה עם סגירה אחורית אטומה או לחילופין להשאיר את הזכוכית שקופה ללא אטימה.

תמונת זכוכית שולחנית

תתכוננו לקבל המון מחמאות! הנציחו את הרגעים שלכם למזכרת בבית או במשרד, על חומר חזק שיהפוך כל תמונה לזכרון מרשים, כהקדשה אישית או כמתנה לכל אירוע. 

תמונה על בלוק זכוכית

הדבר החם הבא הוא ללא ספק תמונות על בלוק זכוכית, מדובר בזכוכית אסיד בעובי 20 מ״מ המעניקה איכות הדפסה גבוהה במיוחד ועומק לכל תמונה.

חיפויי זכוכית

אין גבול לאפשרויות ולצבע שאפשר להכניס הביתה, עם חיפויי זכוכית יוקרתיים לכל מטרה ניתן לבצע למטבחים, אמבטיות חדרים ועוד!

ה

• ב