מתבניות במערכת העיצוב שלנו

או צפיה בהוראות סגירת קבצים

והתייעצות עם המעצבים שלנו

כרטיסי ביקור

כרטיס ביקור הינו אחד מצינורות השיווק הכי בולטים עבור העסק, בין אם מדובר בכזה של איש אחד ואף בחברה גדולה. זהו בעצם המפתח לתחילת הקשר עם הלקוחות ועל כן חשוב מאוד שיהיה באופן שישאיר רושם טוב, מאחר והוא זה שממתג את העסק ומשקף את תדמיתו. כאמור, למראה הכרטיס השפעה גדולה על האופן בו העסק נתפס על ידי הלקוחות. לכן, חשוב מאוד להקפיד לבחור בנייר המתאים, ובהחלט כדאי להשקיע את הדעת בנושא הזה, מכיוון שהרבה פעמים הדבר הראשון שאנשים נחשפים אליו בעסק הוא כרטיס הביקור, ולכן בהחלט כדאי להשקיע בחתיכת הנייר הקטנה הזאת.

נייר כרומו - ללא למינציה

כרטיס ביקור בנייר הבסיסי ביותר. המודפס בהדפסה צבעונית, על גבי נייר כרומו 300 גרם. מתאים בעיקר לעבודות הדורשות זמינות מיידית וכמויות קטנות. אנו ממליצים להוסיף למינציה, שתגן על ההדפסה ותעניק לה מראה איכותי אף יותר. 

נייר כרומו + למינציה

כרטיס ביקור איכותי, בעל ציפוי ניילון (מבריק או מט) השומר על ההדפסה והצבע לאורך זמן ומעניק תחושה איכותית למגע. הכרטיס מודפס בהדפסה צבעונית, על גבי נייר כרומו 300 גרם איכותי, ולאחר מכן עובר ציפוי למינציה. מומלץ להוסיף גם לכה סלקטיבית מובלטת!

למינציה מט + לכה סלקטיבית

כרטיס ביקור מיוחד ויוקרתי, שישאיר רושם מיוחד מאוד. הכרטיס מודפס בהדפסה צבעונית, על גבי נייר כרומו 300 גרם איכותי, בציפוי למינציה מט ולאחר מכן עובר השבחת לכה סלקטיבית מובלטת על חלקים נבחרים בכרטיס  - מומלץ להוסיף פינות עגולות!

נייר מג׳סטיק - פנינה מטאלי

כרטיס ביקור יוקרתי ומרשים הכרטיס מודפס בהדפסה צבעונית, על גבי נייר מג׳סטיק פנינה (לבן קריסטל / קרם שנהב). מתאים בעיקר לעסקים שרוצים לשדר יוקרה.  מומלץ להוסיף הטבעה (זהב או כסף) - שלא תשאיר אף לקוח אדיש! 

ניירות מיוחדים

קיים מבחר גדול מאוד של ניירות בעלי סגנונות שונים, טקסטורות וצבעים מיוחדים, לתוצאה מרשימה ואלגנטית במיוחד. ניתן להדפיס בהדפסה צבעונית, על גבי ניירות שונים כמו: דורינה (לבן/קרם), סימפוניה לבן שלג/קרם, קראפט ועוד...

כרטיס ביקור עם שטנץ (צורה מיוחדת)

שטאנץ (בשפה המקצועית) ובמילים פשוטות - צורה לא שגרתית. ניתן לבצע שטאנץ בכל צורה שעולה על דעתכם, החל מצורות רגילות כמו עיגול / משולש, ועד צורות מיוחדות - לדוגמא: צורה של מוצר או לוגו החברה. ניתן לבצע שטאנץ על כל סוגי הנייר !

לארוז לכם?

כן, ולא סתם נארוז לכם! גם כאן לא עצרנו - רצינו לייצר עוד קצת חוויה. לכן השקענו באריזות ייחודיות, כדי שתוכלו לאחסן את כרטיסי הביקור שלכם בקלות ובנוחות ולא עוד חבילות נייר שנקרעות ומתפזרות. אז אנו נארוז בקפידה את המוצרים באריזות בהתאם לכמות שתבחרו..אה, ועוד משהו  - יש לנו קולקציית מוצרים משלימים וקייסים/ארנקים שחובה לבדוק ! עכשיו במבצע 50% הנחה לרוכשים כרטיסי ביקור.

איך לעצב נכון כרטיס ביקור?

כרטיס ביקור - חתיכת נייר קטנה עם משמעות גדולה! בעידן של היום, כרטיס ביקור לא נועד בשביל להעביר פרטי התקשרות - הרי לכולנו יש סמארטפון. כרטיס ביקור הוא יותר מסטטוס, מעמד ורושם על החברה ולכן כדאי להשקיע בכך לא מעט מחשבה. עיצוב כרטיס ביקור צריך להיות כזה שמשאיר רושם מיידי ומעביר את המסר בקווי עיצוב חזקים, נקיים, חלקים. אנו ממליצים להשתמש בשני הצדדים בצורה מאוזנת כאשר צד אחד של הכרטיס יותר נקי, אסטתי ומעוצב עם לוגו החברה, ובצידו השני מעוצב בצורה אינפורמטיבית עם פרטי התקשרות בצורה נקיה.