מתבניות במערכת העיצוב שלנו

או צפיה בהוראות סגירת קבצים

והתייעצות עם המעצבים שלנו

קירות רקע ודלפקים

דרך יעילה לפרסם ולקדם את העסק שלך, מתקני תצוגה הינם חלק חשוב ובלתי נפרד מהעסק והם משמשים עוד נדבך לעיצוב הכללי, מיתוג ונראות העסק. מערכות תצוגה יכולות להתאים לארגונים, אולמות, משרדים, חנויות בקניונים ועסקים שונים המעוניינים לחשוף את המוצר או השירות שהם מספקים ללקוחות. לא כל אחד יודע עד כמה מגוונות האפשרויות לפני שהוא ממש נזקק להן. ניתן למצוא אצלנו מגוון רחב של פתרונות תצוגה מתקדמים ויעילים, בעלי נראות ויזואלית בולטת. והכל תוך התאמה אישית לצרכי הלקוח והקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ומקצוענות. ולכם, נשאר רק לבחור - איך אתם מוצגים...?

הופ-אפ -  Magic Touch

מג׳יק טאץ׳ - הינה מערכת קסומה, קלה ומהירה לתפעול ! ניתן לפתוח קיר תוך מספר דקות ללא כוח פיזי או ידע טכני,  ההדפסה מתבצעת על גבי בד - כולל תפירת סקוטצ׳ מסביב, המעמד בגובה 225 ס״מ ורוחב לבחירה: 225 ס״מ או 300 ס״מ (ניתן להדפיס שטח חזית בלבד או שטח חזית + צדדים).

מעמד מולטי קיוב Multi Cube

מולטי קיוב - קיר ״הוליווד״ / קיר השקה, מאפשר גמישות מירבית! מידות המעמד ניתנות לקביעה ושינוי ע״י מוטות טלסקופיים הנפתחים ונסגרים לרוחב ולגובה - עד גובה 240 ס״מ ורוחב 300 ס״מ (מקסימום) - ניתן לקבוע את המעמד במידות קטנות יותר לדוגמא 150x200 ס״מ וכו׳.

פופ-אפ Super Magnetic

סופר מגנטיק - מערכת פופ-אפ קלה ומהירה להקמת קיר תערוכה בולט במיוחד. יעיל, איכותי ויציב עם נראות מרשימה - כולל תיק טרולי שהופך בקלות לדלפק מרשים - וכולל גם 2 גופי תאורה! המתקן מגיע בגובה 225 ס״מ - ורוחב 260 או 320 ס״מ (ישר או פנורמי).

מסגרת טראס

צריכים קיר שיהיה מסיבי, בולט ויוקרתי? קירות טראס הינם קירות על בסיס מבנה משלדת אלומיניום (פרופיל 10x10) המאפשר מתיחת שמשונית על גבי המתקן. ייחודיות המתקן היא שניתן לבנות ממערכת הטראס מגוון גמיש של קירות ביתנים. מתאים גם לתנאי חוץ. לאירוע מושלם ברמה הגבוהה ביותר. מידות הדלפק: 90x120 ס״מ.

דלפק פופ-אפ

דלפקי פופ-אפ קל ומהיר להקמת דלפק תערוכה בולט במיוחד. יעיל, איכותי ויציב עם נראות מרשימה - לקידום מכירות ונראות לכנסים ואירועים שונים. מעמד קל לנשיאה והקמה תוך מספר דקות בכל מקום. הדלפק מתקפל לתוך תיק נשיאה. מידות הדלפק: 90x100 ס״מ.

דלפק פרומוטר

דלפקי מכירה/דיילות - לקידום מכירות הנפוץ ביותר. מעמד קל לנשיאה והקמה תוך מספר דקות בכל מקום. הדלפק מתקפל לתוך תיק נשיאה (כלול) וכולל גם שלט עליון למיתוג ונראות בולטת. מידות הדלפק: 90x120 ס״מ.

3 סודות שיעזרו לכם להצליח בתערוכה הבאה

 בין אם אתם מוכרים מוצר או שירות, הלקוחות הפוטנציאליים שאתם פוגשים בתערוכה, בוחנים לפני הכל אתכם, את הדרך בה אתם מתנהגים  ואת מידת האמון שהם יכולים לתת בכם.    קבלו את האורחים בדוכן שלכם בסבר פנים יפות ותנו להם להרגיש כמו בבית. הסתובבו בין המבקרים, ברכו אותם לשלום ושוחחו עימם, אך זכרו שמכירה היא יותר הקשבה מדיבור, אז נצלו את ההזדמנות כדי ללמוד מה הלקוחות שלכם באמת חושבים.  כדי לשדר פתיחות ולהזמין אנשים להכנס לדוכן ודאו שגם שפת הגוף שלכם מעבירה את המסר הרצוי. אז עימדו קרוב לכניסה, צרו קשר עין עם הנכנסים וחייכו אליהם.  זו יכולה להיות נקודת ההתחלה של מערכת יחסים ארוכה ומוצלחת. 

חמשת המפתחות לעיצוב דוכן מוצלח

 ויז`ואל מנצח – השקיעו מחשבה בעיצוב הדוכן כך שיבלוט לעין וימשוך אליו הרבה מתעניינים. השלימו את עיצוב הקירות עם מגוון אביזרים ממותגים כמו דלפקים, מפות שולחן, לוחות תצוגה ומעמדים.  צבעים – כדי ליצור דוכן בולט, מרשים ומזמין בחרו צבעוניות נכונה המביאה בחשבון את צבעי המותג שלכם.  העדיפו עזרי תצוגה ניידים וקלים שיקנו לכם גמישות בעיצוב ויחסכו בעלויות השינוע.  אל תשכחו את הרצפה – גם היא חלק מהדוכן שלכם והיא מאוד משפיעה על האווירה שתהיה בו. אז בדקו מראש מה מחכה לכם ובמידת הצורך -  דאגו להביא אתכם שטיח, או כיסוי pvc בגודל המתאים.  כשאתם מתכננים את הדוכן שלכם, דאגו שיהיו בו מספיק פתרונות אחסון כדי לאפשר גישה נוחה אל הפריטים ולשמור על מראה מסודר ואסתטי.