מתבניות במערכת העיצוב שלנו

או צפיה בהוראות סגירת קבצים

והתייעצות עם המעצבים שלנו

הזמנות לאירועים

מתרגשים לקראת האירוע הגדול? אנחנו שמחים בשמחתכם לקראת האירוע המיוחל !!! כידוע, בעבר זוגות מיועדים להתחתן היו מסתפקים בהפקת אירוע צנוע, שמרני ואף בהזמנות פשוטות אשר מעוצבות בסגנון סטנדרטי. זאת מכיוון שעד לפני בערך עשר או עשרים שנה, לא היו תוכנות עיצוב מתקדמות ומעצבים גרפיים שיכולים ליצור הזמנות לחתונה אשר מעוצבות בסגנון מודרני חדשני התואם להעדפות שלכם. אנו יותר מנשמח להיות עוד נדבך בדרך לאירוע שלכם ולהעניק לכם ייעוץ וליווי מקצועי בבחירת סגנון שיתאים במיוחד לאירוע שלכם...

הזמנות לחתונה / לאירועים

ברוב המקרים האורחים מקבלים רושם ראשוני לגבי האירוע שלכם כבר על פי ההזמנות, ולכן בהחלט כדאי להשקיע בכך. אם אתם עושים אירוע יוקרתי ומזמינים אליו אנשים רבים, זה טבעי שההזמנות תהיינה מודפסות על נייר איכותי, ולא כדאי להתפשר על הנושא הזה. הדפסת הזמנות חתונה יפות זו דרך מקסימה וחגיגית להודיע לכולם על האירוע שלכם !

מגנטים SaveTheDate בעיצוב תואם

גם תזכורת וגם מזכרת - הוסיפו משהו קטן למוזמנים שלכם, מגנט תואם לעיצוב ההזמנה שלכם, יחד עם תאריך שיתנוסס על דלת המקרר לפני האירוע כתזכורת, ולאחר האירוע כמזכרת. המגנטים מגיעים בגודל 5x5 ס״מ ובעיצוב התואם ל הזמנות חתונה שלכם יחד עם השמות שלכם ותאריך האירוע. (הוסיפו בעת ביצוע ההזמנה לאירוע)

מגנטים SaveTheDate בעיצוב תואם

גם תזכורת וגם מזכרת - הוסיפו משהו קטן למוזמנים שלכם, מגנט תואם לעיצוב ההזמנה שלכם, יחד עם תאריך שיתנוסס על דלת המקרר לפני האירוע כתזכורת, ולאחר האירוע כמזכרת. המגנטים מגיעים בגודל 5x5 ס״מ ובעיצוב התואם ל הזמנות חתונה שלכם יחד עם השמות שלכם ותאריך האירוע. (הוסיפו בעת ביצוע ההזמנה לאירוע)

מעטפות תואמות - חלקות או מודפסות

למה להסתפק במעטפות של האולם, אם אפשר לקבל מעטפות תואמות להזמנה ובמגוון סוגי נייר שישאירו רושם מיוחד. ובנוסף - ניתן לבצע הדפסה של שמות המוזמנים שלכם מקובץ אקסל ישירות על גבי המעטפה! אז לא חבל לשבת לכתוב אחד אחד כמו פעם? העבירו אלינו את השמות ואנחנו נדאג לכל השאר. (הוסיפו בעת ביצוע ההזמנה לאירוע)

ניירות מיוחדים להזמנות לאירועים

קיים מבחר גדול מאוד של ניירות בעלי סגנונות שונים, טקסטורות וצבעים מיוחדים, לתוצאה מרשימה ואלגנטית במיוחד. ניתן להדפיס כל גרפיקה שתבחרו בהדפסה צבעונית על גבי ניירות שונים כמו: מג׳סטיק פנינה מטאלי (לבן/קרם), סימפוניה (טקסטורה) לבן שלג/קרם, קרטון קראפט חום ועוד... - שדרגו את האירוע שלכם !

מסגרות קאפה ממותגות לצילומים

זה ידוע שהדברים הקטנים עושים את ההבדל הגדול, כל תוספת קטנה משרה ייחודיות ומוסיפה לאווירת האירוע. מסגרת קאפה לצילומים תעשה לכם וואו באירוע, ותשאיר מזכרת מיוחדת לאורחים. על המסגרת תוכלו לשים את התמונה (פרופיל) שלכם, שמות, סטטוס ותיוג (צ׳ק אין) למיקום האירוע עם תאריך. ישנם מגוון מסגרות לבחירה! למה אתם מחכים? הקליקו לצפיה עכשיו.

קיר הוליווד/רקע לצילומים

בקרוב...

צילום מגנטים לאירוע

איך נשמע לכם איכות של בית דפוס ממש בתוך האירוע שלכם? כן, נשמע מעולה... תנו לאורחים שלכם מגנטים חזקים עם למינציה איכותית, צבעים חדים שמחזיקים לאורך זמן, עיצוב תואם למסגרות ממותגות באותו סט של ההזמנות שלכם והמיתוג של האירוע. והכי חשוב, ראש שקט שהכל במקום אחד. עצבו עכשיו את המסגרת שלכם והזמינו את החבילה שמתאימה לכם.

איך לעשות פרומו חזק בלי חור בארנק?

אז הגעתם לשלב ההזמנות, כנראה שאתם כבר לקראת סוף ההכנות ועכשיו נשאר לכם להפוך גם את הפרומו שלכם ל-וואו ! קבלו טיפ חשוב, הזמנות אומרות הרבה מאוד על האירוע שעומד להיות. ישנם אין ספור סגנונות הזמנות בגדלים וגימורים יוקרתיים כמו הטבעות זהב/כסף, קשירות וכו׳ (שגם אותם נוכל לבצע) אך יחד עם זאת אנו ממליצים לכם להשקיע בטוב טעם ולא להסחף בהוצאות של אלפי שקלים, שילוב של מספר דברים קטנים כמו: הזמנה מעוצבת, מגנט ומעטפה ממותגת תואמת זו דרך מעולה להכין את האורחים שלכם לאירוע מושקע בטוב טעם.

רוצים להיות מיוחדים וייחודיים?

יש לכם רעיון משוגע, קונספט חדשני, טעם מיוחד? אנו יותר מנשמח לעצב עבורכם את הזמנת חלומותכם. אנו לוקחים את הרעיון שלכם עבור ההזמנה ומוציאים אותו אל הפועל. התוצאה המתקבלת, היא תוצר סופי מוגמר מושלם לשביעות רצונכם. אתם עובדים איתנו בשיתוף פעולה כדי לקבל את ההזמנה הקרובה ביותר לציפיותיכם. אם אין לכם רעיון מיוחד המעצבים שלנו ישמחו לשוחח עמכם ולהראות לכם מגוון רחב מהעיצובים שלנו.