מתבניות במערכת העיצוב שלנו

או צפיה בהוראות סגירת קבצים

והתייעצות עם המעצבים שלנו

עיצוב הבית והמשרד

עיצוב הבית והמשרד משקף את אישיות דייריו, את חשקיהם וחלומותיהם. דקורציה לקירות היא זו שנותנת להם את הטאץ` האחרון בתחושה ובאסתטיקה של כל חדר. לכן, התאמת עיצוב נכון לסביבת העבודה או המגורים יכולה לחולל פלאים, והכל מתבצע בהתאמה אישית. אז בואו נלביש את הקירות! במשרד, בחדר העבודה, במטבח, בסלון ובחדר הילדים. הטפטים, התמונות והעיצובים המרהיבים ישתלבו נפלא בסביבת המגורים. קבלו את הפתרונות שיכניסו לכם סטייל רענן ומעורר התחדשות, עומק, ושלל צבעים לחלל החדר.

תמונות על קנבס

הדפסת תמונות על בד קנבס איכותי, כולל מסגרת עץ ומתיחה, ניתן להדפיס מכל קובץ - בכל מידה! תמונות נוף, תמונות אווירה, תמונות מחופשה או אירוע מיוחד. לשלב את הזכרונות לתוך הקירות, עם אין ספור צבעים, נופים, שילובים ועיצובים.

תמונות על פרספקס

הדפסת תמונות מרהיבות על גבי פרספקס (פלסטיק) ההדפסה נעשית בגב הפרספקס ומעניקה לתמונה עומק וברק מרשים במיוחד המדמה תמונה על גבי זכוכית.

מדבקות קיר בחיתוך צורני

שיפצת, צבעת, קנית ריהוט - מה שנשאר זה לבחור על איזה קיר למקם את לוגו החברה. מדבקות הלוגו מתאימות לעיצוב ומיתוג קירות כניסה וקבלה, חללי עבודה, חדרי ישיבות, דלתות זכוכית ועוד... המדבקות בחיתוך צורני ללא שטח רקע וניתנות להזמנה בכל גודל!

טפטים מודפסים לקיר

מה שטפטים יכולים לעשות לקירות צבע לא יכול. הדפסת טפטים בהתאמה אישית מכל קובץ ובכל מידה! כולל ציפוי מיוחד המונע שריטות. מכניס חיים, ושלל צבעים לתוך חלל החדר. מתאים להדבקה על כל משטח חלק! דירות, משרדים, חנויות, קניונים, ועוד...

הדפסה על בד

הדפסת כל תמונה על בד איכותי כולל תפירה וגימור בהתאם לדרישותיכם, מעכשיו תוכלו להנות מנופים עוצרי נשימה גם כשהוילון סגור. איכות הדפסה גבוהה במיוחד HD1400dpi. ניתן להזמין וילונות בכל מידה שתבחרו !

מדבקות לזכוכית

אפשר להתרחץ, ואפשר להתרחץ בסטייל ! עם מדבקות מעוצבות למקלוחונים וחדרי אמבטיה תוכלו להנות ממקלחון מעוצב עם כל תמונה שתבחרו! ההדפסה מתבצעת על גבי מדבקה איכותית בהדבקה פנימית עם ציפוי למינציה השומר על ההדפסה לאורך זמן.

ה

• ב