שלטי לוגו תלת מימד

אנו מעצבים ומייצרים שלטי לוגו בתלת מימד ממגוון חומרי גלם כגון : פרספקס, לוקובונד, או פיויסי הניתנים גם לצביעה או הדפסה ישירה וחיתוך CNC. האלמנטים יכולים להיות צפים באמצעות הרחקות (ספייסרים) או מודבקים על המשטח הקיים. בחירת החומרים מסתמכת תחילה על סגנון הלוגו, צבעי המותג, והעיצוב הקיים בחדר. ישנם אין ספור אפשרויות ושילובי חומרים שניתן לבחור. מעוניינים לקבל מאיתנו ייעוץ והכוונה ללא עלות? שלחו אלינו את הלוגו שלכם ונשמח להיות שותפים בבחירת השלט הבא שלכם.

אותיות פי.וי.סי קשיח בצביעה

לוח מוקצף קשיח במיוחד המגיע בעובי משתנה החל מ-3 ועד 20 מ״מ - מתאים בעיקר לשימוש פנימי או חיצוני קל, החומר בעל יתרונות המאפשרים גמישות בתכנון וחיתוך, וספיגה טובה של צבע ובעל מרקם חלק ללא ברק במראה מאט. יש אפשרות להדפסה ישירה  בחזית או צביעה מלאה של הלוגו כולל דפנות. 

אותיות פרספקס

שלטים מפרספקס מחזיקים מעמד לאורך זמן והם משמשים לרוב כשילוט לעסקים מסעדות וחנויות למיניהם. שלט פרספקס הוא חומר קשיח ובעל שקיפות וברק המדמה זכוכית. מגיע בעובי משתנה וצבעים שונים לבחירה או הדפסת צבע על גבי לוח שקוף. ניתן לשלב את השלט בשימוש חיצוני ופנימי,עיצוב דקורטיבי למשרדים - בהדבקה שטוחה או מורחק באמצעות ספייסרים. 

אותיות אלקובונד / אלומיניום

לוח לוקובונד, מורכב מ-2 לוחות אלומוניום חזקים במיוחד המוצמדים בינהם באמצעות ליבת פוליאתילן פלסטי חזק. מדובר בחומר חזק במיוחד העמיד בכל תנאי מזג האוויר. המגיע בעובי 4 מ״מ וניתן להתקנה שטוחה או מורחק באמצעות ספייסרים. ישנם לוחות המגיעים בצבעים מטאליים, כמו זהב, כסף, מוברש, מראה, עץ, טקסטורה ועוד... 

שילוב מספר חומרים וסגנונות

עולם של אפשרויות שלא נגמרות, למה להסתפק בחומר אחד כשאפשר לשלב מספר חומרים? ליצור ייחודיות מעוררת השתאות. ניתן לשלב חומרים שונים כמו לדוגמא פרספקס ופי.וי.סי כאשר חלק מהאלמנטים מורחקים או שטוחים, חלולים או מלאים, מודפסים או צבועים, מבריק או מאט. כמובן שהכל עניין של עיצוב בטעם - ויש להתאים את החומרים ללוגו והסגנון המתאים לסוג העסק.

הדפסה על פרספקס שקוף + לבן

שלטים מפרספקס שקוף מאפשר הדפסה בלבן. ההדפסה מתבצעת בגב הלוח ומעניקה לשלט עומק וברק מרשים במיוחד המדמה זכוכית - בדוגמא ניתן לראות לוגו מודפס על פרספקס שקוף בחיתוך צורני עגול הכולל גם הדפסה בלבן במקומות נבחרים ואותיות פיויסי 10 מ״מ בצביעה, המודבקות על הלוח. בתמונה לאחר התקנה על גבי דלפק קבלה.

קטלוג חומרי גלם

פי.וי.סי, פרספקס, אלוקובונד, וקאפה הם רק חלק קטן ממגוון החומרים הקשיחים שאנו מדפיסים ישירות עליהם אצלנו במפעל בהדפסת UV, וגם חותכים צורנית. את קטלוג חומרי גלם המלא ניתן למצוא אצלנו במשרדים! מעצבי מוצר? אדריכלים? או מעצבי פנים? מוזמנים להתרשם מחדרי התצוגה והחומרים ולקבל ייעוץ מקצועי לכל פרויקט.